قوانین و مقررات رساگو

کلیه کاربرانی که قصد خریداری اپلیکیشن رساگو -یا فایل آموزشی "راز بیان کلمات- را دارند، باید مفاد این توافق‌ نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید کنند.

خرید از این سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱

سن، جنس و تاریخ تولد وارد شده توسط شما -در پروفایل کاربری اپلیکیشن- باعث ارائه ی طرح درمانی مخصوص به شما میشود، لذا این قسمت را به دقت پر نمایید. همچنین این اپلیکیشن قابل انتقال به غیر نمیباشد.(صرفا نسخه ی دمو منتقل میشود و کاربر جدید باید برای استفاده از تمامی امکانات این نسخه را فعال کند.) کلمه ی عبور شمارا قادر میسازد تا اگر اپلیکیشن از دیوایس شما پاک شد، مجددا بدون هزینه قادر به فعال سازی اکانت باشید.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور را -مخصوص اپلیکیشن- حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، مییتواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید -یا قبلی- با ارسال ایمیل به پشتیبانی رساگو اقدام کند.

تبصره ۲
استفاده از نسخه ی دموی اپلیکیشن رایگان است.

 
بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از خدمت ارائه شده در سایت (در حال حاضر اپلیکیشن "رساگو" و فایل آموزشی "راز بیان کلمات" مخصوص کودکان تاخیر کلامی)
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به‌ صورت آنلاین توسط خریدار و فعال کردن تمامی امکانات اپلیکیشن رساگو و ارسال رسید به پشتیبانی سایت در تلگرام یا اینستاگرام برای دریافت فایل آموزشی "راز بیان کلمات"

 
بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه خدمات توسط متخصصین توانبخشی طراحی و عرضه شده است. هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد. استفاده از منبع صرفا برای انتشار مطالب وبلاگ باعث رد این موضوع میشود.

 

بند ۴

رساگو این امکانات را به کاربرانی که اکانت خود را ویژه کرده باشند ارائه میدهد:
– پشتیبانی علمی از برنامه به صورتی که در سایت ذکر شده است.
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید اپلیکیشن برعهده مشتری است.
– امکان دریافت راهنمایی منصفانه در قسمت هایی که مورد سوال است.

 

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از رساگو به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمیشود.

 

 

اپلیکیشن رساگو را دانلود نمایید

دانلود مستقیم

تماس با ما

شماره تماس

09124148493

آدرس

خراسان رضوی - شهرستان نیشابور - خیابان فرحبخش شرقی - خیابان مدرس شمالی 24/3 - پلاک 62 - واحد 2

برای ارسال نظرات، پیشنهادات و شکایات احتمالی از طریق فرم زیر اقدام کنید.